Aktualności

15.10.2018
Hubertus 2018.

Serdecznie dziękujemy za udział w tradycyjnym biegu z okazji Św.Huberta w Stajni "Gronówka".

Dziękujemy wszystkim licznie zgromadzonym jeźdźcom, którzy brali udział w biegu terenowym, pogoni za lisem oraz szukaniu lisa.

Kitę lisa zerwała Anita Pieczyńska na koniu Sopel ze Stajni "Gronówka".

W szukaniu lisa zaszytego w leśnych ostępach najlepsza była Ania Gielata ze Stajni Nowy Folwark.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy gościom za wspaniałą zabawę przy muzyce serwowanej przez DJ SLAVO oraz grupie kaskaderskiej APOLINARSKI za gorący i niepowtarzalny występ.

Zabawa była przednia.

Pozdrawiamy i zapraszamy za rok

                                                                Agata i Dariusz Gronowscy

 

 

30.08.2018
II Czempionat Źrebiąt Holsztyńskich.

W dniu 29.08.2108 r. w Róży niedaleko Poznania odbył się II Czempionat Źrebiąt Holsztyńskich. Z dumą informujemy, że wyhodowana w naszej stajni Chambery G

(po Charleston od T-Capuera) uzyskała od komisji holsztyńskiej notę 8/8, co dało jej drugie miejsce w klasyfikacji.

W sumie zostało zgłoszonych 46 źrebiąt po tak doskonałych reproduktorach jak Casall, Cornet Obolensky, Kannan czy Diamant de Semilly. Wysoka pozycja Chambery G to wielkie wyróżnienie dla naszej hodowli.

 

Foto-Link

19.08.2018
Mistrzynie Polski z SKJ Gronówka

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Kuców i Małych Koni Jakubowice 2018 zakończyły się bezapelacyjnym zwycięstwem pary Zofia Budzyńska i Fabia w gr. E.

W pięknym stylu pokonały parkury kolejnych dni rywalizacji. Sobotni dwunawrotowy finał (120/125 cm) był dopełnieniem sukcesu pary-jako jedyne ukończyły przejazd 

z zerowym stanem punktów karnych. (Zdjęcia-Link)

Ogromnych emocji mogliśmy doświadczyć śledząc zmagania Marceliny Jackowiak na Barkaroli w grupie A2 Młodzików. Dwa bezbłędne przejazdy w półfinałach i

zacięta rywalizacja w finale. Dopiero w rozgrywce swój tryumf potwierdziła para z SKJ Gronówka. 

Po raz kolejny Mazurek Dąbrowskiego wybrzmiał dla Reprezentantów naszego klubu.

 

Jesteśmy z Was dumni!!!

 

Serdecznie gratulujemy!!!

 

szczegółowa klasyfikacja Jakubowice 2018 (LINK)

23.06.2018
VI Regionalne i VIII Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

Pierwszy dzień wakacji 2018 w Stajni Gronówka upłynął pracowicie.VI ZR i VII ZT odbyły się przy kapryśnej pogodzie, ale dzięki przybyłym Zawodnikom i Gościom atmosfera była gorąca. Reprezentanci SKJ Gronówka spisali się wspaniale. W zawodach towarzyskich zarówno w Debiutach jak i klasie LL podopieczni Szkółki wielokrotnie wyjeżdżali do dekoracji: Karolina Ejsak na Olgidzie, Dominika Konieczka na Sellemie,Weronika Ostrowska na Olgidzie,Martyna Kosińska na Irdze,Bogna Niszczak na Bonie,Aleksandra Łubińska na Kowu,Natalia Sydow na koniu Najlepsza,Julka Krawczyńska na Borku,Marysia Pietraszak na Sellenie,Izabela Sobczak na debiutujacej Norwanie oraz Klara Moskalik na Irdze. Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ najmłodszej zawodniczki Celinki( Agnieszka Skrzypek), która na kucu Forest bezbłędnie pokonała swój pierwszy parkur otrzymując jedynie 2 pkt karne za przekroczenie normy czasu.

W zawodach rangi regionalnej w cyklu Wielko-Poniacy wysokie miejsce( drugie) zajęła Marcelina Jackowiak na Erozji. Wracająca po długiej nieobecności Wiktoria Hoffman i Izaura odniosły zwycięstwo w klasie LL oraz zajęły trzecie miejsce w klasie L. Drugie miejsce w klasie L zajęła Paulina Sydow na Isti.Niezmiennie wysoką formę potwierdziła Zuzanna Meyer na Cytrze zajmując drugą pozycję w konkursie Talent Wielkopolski. Bardzo udany występ na swoim koncie odnotował Ziemowit Nowicki na Olandim zajmując czwarte miejsce w klasie P oraz siódme w debiutanckim przejeździe w klasie N. 

 

Szczegółowe wyniki dostęne na portalu ZawodyKonne.com

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy! 

 

foto link