Aktualności

16.01.2021
Zmiana ceny pensjonatu dla koni.

Uwaga pensjonariusze!

 

Niestety, w związku ciągłą podwyżką cen za elektryczność, wodę, wywóz śmieci itd. zostaliśmy zmuszeni podnieść ceny boksów o 50 zł od lutego. Miesięczny koszt utrzymania konia w naszej stajni wyniesie teraz 750 złotych.

 

Z poważaniem Agata i Dariusz Gronowscy

13.10.2019
Hubertus A.D. 2019

W piękny jesienny dzień, w doborowym towarzystwie odbył się Bieg św.Huberta w naszej stajni. Emocji  nie brakowało ;) ...

 

Lisa w tym roku złapał Piotr Andrzejewski na Dirce ze stajni Kokoszki. Po długich poszukiwaniach "lisa szukanego" wytropiła Joanna Kosnic ze stajni Gronówka. Gratulujemy!!!

 

Dalszą część popołudnia i wieczoru wszyscy zgromadzeni spędzili przy biesiadnych stołach, na wspólnej zabawie i tańcach do późnej nocy.

Dodatkową atrakcją był wspaniały pokaz kaskaderski Grupy Apolinarski, który dostarczył nam również sporą dawkę humoru.

 

Wszystkim Gościom dziękujemy! Zapraszamy za rok!

 

Agata i Dariusz Gronowscy

 

Zdjęcia Link

 

 

04.09.2019
Szczęśliwe finały...

Ostatnie dni sierpnia okazały się bardzo szczęśliwe dla pary Zofia Budzyńska i Fabia. Zwycięstwem zakończyły tegoroczny cykl "Talent Wielkopolski", który odbywał się w Lesznie. Tydzień później w Jakubowicach para ta, zajęła drugie miejsce w Pucharze Polski w grupie E. 

 

 

 

W imieniu Prezesa SKJ Gronówka, klubowiczów i sympatyków stajni składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych.